KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12191349
nr 1219 1349
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad EE, komposition, 55x75
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:07:05
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)